0 Kč

 

Historie jízdních kol a elektrokol Apache Bicycles se začala psát v roce 2001, kdy značka vznikla a vyrobila svoje první kola. Za Apache Bicycles stojí čtyři bývalí čeští cyklističtí a triatlonoví závodníci, kteří se ve výrobě a prodeji kol, cyklistických komponentů a doplňků pohybují od samého začátku svobodného podnikání v Čechách. Založení vlastní značky kol bylo významným milníkem jejich podnikatelské dráhy, která odstartovala už začátkem devadesátých let pouze na základě jejich zkušeností a rodinného kapitálu.

Hned v začátcích jsme měli v Apache Bicyles štěstí na volbu závodníků, které jsme podporovali v jejich cestě za úspěchy. Psal se rok 2003, když dnes už fenomenální Jarda Kulhavý vyhrál na kole Apache vše, co mohl, včetně titulu juniorského mistra světa. I díky tomu se kola Apache stala známá a oblíbená mezi závodníky, hobíky i turisty.

Dalším významným milníkem byl rok 2008, ve kterém Apache Bicycles rozšířil svoji nabídku o elektrokola. Ta byla zpočátku pouhým zpestřením kolekce značky, ale postupem času se stala důležitou součástí její nabídky. Během uplynulých deseti let se Apache stal jedním z lídrů trhu s elektrokoly nejen v České republice, ale v celé střední Evropě.

Při vývoji a výrobě jízdních kol a elektrokol se všichni v Apache Bicycles zaměřujeme především na jejich funkčnost a spolehlivost. Důraz klademe na preciznost montáže i kvalitu používaných komponentů. Většina dílů tak pochází od renomovaných výrobců jako jsou Shimano, SR Suntour, Schwalbe, Ritchey, Bosch, LG nebo Bafang.

Velice důležité je pro nás také to, jak jednotlivé modely vypadají a jak na zákazníky působí. V tomto směru se snažíme prezentovat originálním designem a nápaditými názvy jednotlivých modelů. Indiánské téma nám od začátku učarovalo a jsme rádi, že za dobu naší existence zaujalo i mnoho našich zákazníků.

Naším cílem je oslovit co možná nejširší spektrum zákazníků. V našem sortimentu pro letošní rok tak najdete jízdní kola a elektrokola různých kategorií a cenových úrovní.

Kolekci Apache Bicycles pro rok 2018 tvoří 27 modelů horských, krosových a dětských jízdních kol a 55 různých variant elektrokol. Vše od základních městských modelů až po špičkově vybavená horská elektrokola.

https://apache-bike.cz/cs

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.